Finvalda

Verslo valdymo sistemų grupė

Private: Finvalda mikro (akcija) Finvalda MINI Finvalda MIDI Finvalda MAXI Private: Alga Pay premium

D.U.K.

Verta žinoti
Ar yra internete programos PAY PREMIUM mokomieji video, vartotojo instrukcija?

 

Kokie esminiai skirtumai tarp Finvalda MINI, MIDI ir MAXI versijų?

Palyginimą rasite šioje nuorodoje

Ar sudėtinga pereiti prie VVS FINVALDA, jei iki tol buvo naudojama kita lietuviška VVS?

Tai dažnas ir mūsų praktikoje įprastas reiškinys, į mus dažnai kreipiasi įmonės su tokio pobūdžio poreikiu,  dėl to tame turime nemažą patirtį. Taigi, pereinant iš kitos sistemos į FINVALDA mes perkeliame būtinus duomenis, dažnu atveju pritaikome nuolaidas ir operatyviai apmokome dirbti su FINVALDA, vartotojo darbas dažniausiai būna nepertraukiamas

Galime perkelti šiuos duomenis:

PREKIŲ IMPORTAS: – Prekės kodas – Prekės pavadinimas – Prekės matavimo vienetas – Prekės sąskaita turto srityje – Prekės kiekis sandėlyje – Suma už visas prekes – Sandėlio kodas – Prekes rūšis (nebūtinas) – Prekes požymis (nebūtinas) – Vieneto pardavimo kaina iš sandėlio ar iš visos įmonės (be ar su PVM)

PASLAUGŲ IMPORTAS: – Paslaugos kodas – Paslaugos pavadinimas – Paslaugos matavimo vienetas – Sąskaita pirkimo – Sąskaita pardavimo – Pardavimo kaina

SKOLŲ IMPORTAS: – Kliento kodas – Kliento pavadinimas – Sąskaitos skola debete – Skola debete litais – Sąskaitos skola kredite – Skola kredite litais – Įmonės kodas (nebūtinas) – Įmonės PVM kodas (nebūtinas) – Įmonės adresas (nebūtinas) – Telefonas (nebūtinas) – Faksas (nebūtinas) – Banko kodas (nebūtinas) – Bankinė sąskaita (nebūtinas)

ILGALAIKIO TURTO IMPORTAS: – IT kodas – IT pavadinimas – Sąskaita turto srityje kur apskaitoma – Sąskaita turto srityje kur nurašomas nusidėvėjimas – Sąskaita sąnaudų srityje kur nurašomas nusidėvėjimas – Įsigijimo data – Nuo kada skaičiuojamas nusidėvėjimas, data – Nudėvėjimo periodas – Nudėvėta iki konkrečios datos – Šifras – Rūšis – Požymiai – Pastabos – Paskirtis

Koks yra aptarnaujančių specialistų reagavimo laikas, kai klientui reikia skubios pagalbos?

Jei vartotojas turi galiojančią pirkimo/aptarnavimo sutartį, jam konsultacija/pagalba suteikiama nedelsiant (mūsų darbo laiku).

Ar galima ekrane matomą ataskaitą ar faktūrą iš karto išsiųsti el.paštu tiesiai iš programos?

Taip galima (MINI, MIDI, MAXI versijose). Taip pat galima iš karto išsiųsti daug dokumentų visai grupei pvz. faktūras iš bendro pardavimų sąrašo visiems klientams. El.pašto adresas imamas iš kliento kortelės arba galima įrašyti kitą adresą. Siunčiant taip pat galite pridėti reikiamą komentarą.

Ar yra galimybė išlaidas/pajamas apskaityti pagal išlaidų/pajamų centrus/objektus?

Taip, tokia galimybė yra MIDI ir MAXI versijose. Išlaidų/pajamų centrai yra ir darbo užmokesčio skaičiavimo programoje PAY PREMIUM. Išlaidų/pajamų centrai gali būti daugiausiai iki 6 lygių. Be to, juos galima apjungti į grupes, rūšis, priskirti įvairius požymius (iki 3-jų lygių), taigi galimybės šioje srityje labai plačios. Šia galimybe ypač sėkmingai naudojasi statybos, transporto įmonės, kelionių agentūros, įvairios parduotuvės, jei yra būtina apskaita pagal atskirus padalinius, skyrius ir kt., bet galima pritaikyti ir bet kokio tipo įmonei. Šis modulis naudingas įmonei yra tuo, kad sąskaitų planas neapkraunamas dideliu sąskaitų kiekiu: pvz., tam tikras išlaidas galima priskirti vienai sąnaudų, nebaigtos gamybos (ar kito tipo) sąskaitai, o po to procentais visą tą sumą išdalinti tam tikriems išlaidų/pajamų centrams (objektams). Tokiu būdu galima gana greitai sužinoti, kiek ir kokių išlaidų tenka konkretiems išlaidų centrams (objektams) bei tų centrų grupėms, pvz., atskiriems statybų objektams (pvz., gyvenamiesiems namams, kelių tiesimui, infrastruktūrai), transporto priemonėms (pvz., turistiniams autobusams, mikroautobusams, lengviesiems automobiliams), maršrutams (Vilnius-Londonas, Vilnius-Miunchenas, Vilnius-Varšuva), kelionėms (kelionės į Egiptą, į Turkiją, į Graikiją, po Europą). Išlaidų/pajamų centrai įeina į bazines MIDI, MAXI,  ir PREMIUM komplektacijas.

Tačiau Šį darbą galima atlikti žymiai greičiau naudojant specializuotą „išlaidų paskirstymo objektams modulį“ (galima įsigyti už atskirą mokestį), kuris leidžia per laikotarpį sukauptas išlaidas/pajamas paskirstyti objektams – išlaidų/pajamų centrams – pagal nurodytą procentą. Tai veikia tokiu principu: operacijos metu Didžiojoje Knygoje padaromas buhalterinis įrašas, kuriame sąskaita ar sąskaitų grupė (iš sąskaitų plano) kredituojama visa sukaupta suma ir debetuojama keletu įrašų su objektais. Paskirstoma suma gali būti atrinkta pagal sąskaitą, sąskaitų grupę, sąskaitų ir objektų grupę, sąskaitų grupę ir objektų grupę.

Ar programa FINVALDA yra pritaikyta komisinei prekybai?

Taip. Prekės, gautos pardavimui komiso pagrindais, dedamos į atskirą sandėlį, o sąskaitų plane apskaitomos užbalansinėje sąskaitoje. Pardavus prekes, nusirašo jų savikaina, atsiranda pajamos, pirkėjo skola (arba pinigai) ir t.t. Po to jau galima spausdinti atitinkamas ataskaitas, apsiskaičiuoti komisinius ir pan.

Ar yra galimybė vesti nedidelės parduotuvės prekių suminę apskaitą?

Taip yra toks apskaitos modelis, kurį galima naudoti MINI, MIDI, MAXI versijose.

Kaip atsinaujinti programų versijas?

Norint atsinaujinti programų versijas, reikia turėti galiojančias pirkimo/aptarnavimo sutartis ir atnaujinimams naudoti sutartyse nurodytus prisijungimo vardus. Jei jų nežinote/nerandate, prašome parašyti mums užklausą i el.pašto adresą info@fvs.lt ir mes priminsime prisijungimo duomenis.

Jei yra poreikis mūsų naudojamą PVM S.F. šabloną pakoreguoti pagal mūsų individualų poreikį, kur dėl to kreiptis?

Prašome prisijungti prie savo paskyros ir joje (užsakymų skiltyje) įvesti savo pageidavimą, IT skyrius jį peržiūrės ir susisieks. Jei nežinote kaip prisijungti prie savo paskyros ar įvesti užsakymą, skambinkite +370 5 24 770 70 ir konsultantų skyrius pagelbės.

Jei augant įmonei yra reikalinga iš FINVALDA MINI netinklinės versijos migruoti į FINVALDA MIDI tinklinę versiją, kokios galimybės persikelti duomenis?

Tokia galimybė yra, tą gali atlikti mūsų specialistas, duomenis perkeliame pilnai visus su visa informacija ir operacijų istorija.

Kiek darbo vietų galima daugiausiai naudoti dirbant su FINVALDA MINI, MIDI, MAXI versijomis? Kiek su DU skaičiavimo programomis PAY PREMIUM?

FINVALDA MINI netinklinė (viena darbo vieta)

FINVALDA MIDI nuo 1 iki 5 darbo vietų. Darbo vietos gali būti: – buhalterio – vadybininko – peržiūros (be galimybės įvesti/koreguoti informacijos)

FINVALDA MAXI nuo 6 iki N darbo vietų. Darbo vietos gali būti: – buhalterio – vadybininko – peržiūros (be galimybės įvesti/koreguoti informacijos)

PAY PREMIUM nuo 1 iki N darbo vietų. Darbo vietos gali būti skirtingo funkcionalumo: – buhalterio (atlyginimai + personalas + tabeliai) – personalo (personalas + tabeliai) – tabelininko (tabeliai)

Ar yra taikomos nuolaidos klientams, kurie pereina nuo vienos programos versijos i kitą? Pvz. iš MINI į MIDI?

Taip, pereinant iš žemesnės FINVALDA versijos į aukštesnę, reikia sumokėti tik kainų skirtumą, pvz. jeigu už FINVALDA MINI sumokėjote 375 + PVM, o FINVALDA MIDI kainuoja 985 + PVM, tai sumokėjus kainų skirtumą MINI versija pakeičiama į MIDI versiją

Į FINVALDA DEMO versiją susivedžiau visus duomenis ir kelias savaites vedžiau buhalterines operacijas. Jei nuspręsčiau įsigyti pilną darbinę versija, ar visi duomenis išlieka?

Taip, visus duomenis sukelsime iš DEMO į pilną darbinę versiją.

Neradote atsakymo? Klauskite!

Fizinis asmuoJuridinis asmuoSutinku su privatumo politika

Ačiū!

Jūsų užklausą gavome