Finvalda

Verslo valdymo sistemų grupė

Private: Finvalda mikro Finvalda MINI Finvalda MIDI Finvalda MAXI Private: Alga Pay Premium

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ar Finvaldoje galima matyti/gauti ūkininko veiklai pritaikytą finansinę atskaitomybę?

Taip, Finvaldoje yra ūkininkams pritaikyta finansinė atskaitomybė: balansas, pelno nuostolio ir pinigų srautų ataskaitos

2. Ar Finvalda yra pritaikyta gamybos įmonėms?

Taip, be bazinio funkcionalumo tam yra specializuoti Finvalda moduliai:

a) Gamybos kalkuliacijos:

b) Savikainos perskaičiavimas:

3. Ar yra galimybė nufotografuotus/skenuotus dokumentus įkelti į programą Finvalda tiesiai iš mobilaus įrenginio?

Taip, tokia galimybė yra Finvalda MINI, MIDI ir MAXI versijose, daugiau informacijos rasite ČIA

4. Ar yra galimybė prie programų Finvalda ir Pay Premium jungtis internetu? Ar galime pasiūlyti tam pritaikytą CLOUD sprendimą?
 • Taip, yra galimybė dirbti tiek lokaliai, tiek iš bet kurio kompiuterio, kuriame yra internatas (CLOUD/HOST/SERVER principu)
 • Taip, galime pasiūlyti savo CLOUD paslaugas, kad galėtumėte dirbti su programa Finvalda/Pay Premium iš bet kurio internetą turinčio kompiuterio
5. Kuriuose Lietuvos miestuose yra teikiamos mūsų paslaugos?

Programinės įrangos pristatymo, pardavimo, aptarnavimo ir visas kitas mūsų paslaugas (konsultacijas/mokymus) operatyviai teikiame visoje Lietuvoje

6. Ar yra internete programų PAY PREMIUM ir FINVALDA mokomieji video/vartotojo instrukcijos?

Taip, tokio pobūdžio informaciją galite rasti šioje nuorodoje

7. Ar Finvalda turi sąsają su https://www.ivesk.lt/, t.y. "Virtualiu apskaitininku"?
 • Taip, Finvalda turi šią sąsają, kaip tai veikia, galite pamatyti šioje nuorodoje
 • Šį modulį yra galimybė užsisakyti prie Finvalda MINI, MIDI ir MAXI versijų
8. Kokie esminiai skirtumai tarp Finvalda MINI, MIDI ir MAXI versijų?

Palyginimą rasite šioje nuorodoje

Finvalda MINI f-jų sąrašas
Finvalda MIDI f-jų sąrašas
Finvalda MAXI f-jų sąrašas

9. Ar turime prekyboje programą Finvalda MIKRO?

Taip, įsigijimo kaina 135+PVM, nuomos 15+PVM/mėn., daugiau informacijos rasite ČIA

10. Ar sudėtinga pereiti prie VVS FINVALDA, jei iki tol buvo naudojama kita lietuviška VVS?

Tai dažnas ir mūsų praktikoje įprastas reiškinys, į mus dažnai kreipiasi įmonės su tokio pobūdžio poreikiu,  dėl to tame turime nemažą patirtį. Pereinant iš kitos sistemos į FINVALDA, mes perkeliame būtinus duomenis, dažnu atveju pritaikome nuolaidas ir operatyviai apmokome dirbti su FINVALDA, vartotojo darbas dažniausiai būna nepertraukiamas.

Galime perkelti šiuos duomenis:

PREKIŲ IMPORTAS: – Prekės kodas – Prekės pavadinimas – Prekės matavimo vienetas – Prekės sąskaita turto srityje – Prekės kiekis sandėlyje – Suma už visas prekes – Sandėlio kodas – Prekes rūšis (nebūtinas) – Prekes požymis (nebūtinas) – Vieneto pardavimo kaina iš sandėlio ar iš visos įmonės (be ar su PVM)

PASLAUGŲ IMPORTAS: – Paslaugos kodas – Paslaugos pavadinimas – Paslaugos matavimo vienetas – Sąskaita pirkimo – Sąskaita pardavimo – Pardavimo kaina

SKOLŲ IMPORTAS: – Kliento kodas – Kliento pavadinimas – Sąskaitos skola debete – Skola debete litais – Sąskaitos skola kredite – Skola kredite litais – Įmonės kodas (nebūtinas) – Įmonės PVM kodas (nebūtinas) – Įmonės adresas (nebūtinas) – Telefonas (nebūtinas) – Faksas (nebūtinas) – Banko kodas (nebūtinas) – Bankinė sąskaita (nebūtinas)

ILGALAIKIO TURTO IMPORTAS: – IT kodas – IT pavadinimas – Sąskaita turto srityje kur apskaitoma – Sąskaita turto srityje kur nurašomas nusidėvėjimas – Sąskaita sąnaudų srityje kur nurašomas nusidėvėjimas – Įsigijimo data – Nuo kada skaičiuojamas nusidėvėjimas, data – Nudėvėjimo periodas – Nudėvėta iki konkrečios datos – Šifras – Rūšis – Požymiai – Pastabos – Paskirtis

11. Koks yra aptarnaujančių specialistų reagavimo laikas, kai klientui reikia skubios pagalbos?

Jei vartotojas turi galiojančią pirkimo/aptarnavimo sutartį, jam konsultacija/pagalba suteikiama nedelsiant (mūsų darbo laiku).

12. Kokios galimybės programoje Finvalda reorganizuoti sąskaitų planą?

Visą informaciją apie sąskaitų plano Finvaldoje reorganizavimą rasite šioje nuorodoje

13. Ar galima ekrane matomą ataskaitą ar faktūrą iš karto išsiųsti el.paštu tiesiai iš programos?

Taip galima. Taip pat galima iš karto išsiųsti daug dokumentų visai grupei pvz. faktūras iš bendro pardavimų sąrašo visiems klientams. El.pašto adresas imamas iš kliento kortelės arba galima įrašyti kitą adresą. Siunčiant taip pat galite pridėti reikiamą komentarą.

14. Ar yra galimybė išlaidas/pajamas apskaityti pagal išlaidų/pajamų centrus/objektus?

Taip, tokia galimybė yra Finvalda MIDI ir MAXI versijose (kaip dirbti su objektais detalizuota šioje nuorodoje). Išlaidų/pajamų centrai yra ir darbo užmokesčio skaičiavimo programoje PAY PREMIUM. Išlaidų/pajamų centrai gali būti daugiausiai iki 6 lygių. Be to, juos galima apjungti į grupes, rūšis, priskirti įvairius požymius (iki 3-jų lygių), taigi galimybės šioje srityje labai plačios. Šia galimybe ypač sėkmingai naudojasi statybos, transporto įmonės, kelionių agentūros, įvairios parduotuvės, jei yra būtina apskaita pagal atskirus padalinius, skyrius ir kt., bet galima pritaikyti ir bet kokio tipo įmonei. Šis bazinis Finvalda MIDI/MAXI funkcionalumas naudingas įmonei yra tuo, kad sąskaitų planas neapkraunamas dideliu sąskaitų kiekiu: pvz., tam tikras išlaidas galima priskirti vienai sąnaudų, nebaigtos gamybos (ar kito tipo) sąskaitai, o po to procentais visą tą sumą išdalinti tam tikriems išlaidų/pajamų centrams (objektams). Tokiu būdu galima gana greitai sužinoti, kiek ir kokių išlaidų tenka konkretiems išlaidų centrams (objektams) bei tų centrų grupėms, pvz., atskiriems statybų objektams (pvz., gyvenamiesiems namams, kelių tiesimui, infrastruktūrai), transporto priemonėms (pvz., turistiniams autobusams, mikroautobusams, lengviesiems automobiliams), maršrutams (Vilnius-Londonas, Vilnius-Miunchenas, Vilnius-Varšuva), kelionėms (kelionės į Egiptą, į Turkiją, į Graikiją, po Europą). Išlaidų/pajamų centrai įeina į bazines MIDI, MAXI,  ir PREMIUM komplektacijas.

Tačiau Šį darbą galima atlikti dar greičiau – naudojant specializuotą „išlaidų paskirstymo objektams modulį“ (jį galima įsigyti už papildomą mokestį), kuris leidžia per laikotarpį sukauptas išlaidas/pajamas paskirstyti objektams – išlaidų/pajamų centrams – pagal nurodytą procentą. Tai veikia tokiu principu: operacijos metu Didžiojoje Knygoje padaromas buhalterinis įrašas, kuriame sąskaita ar sąskaitų grupė (iš sąskaitų plano) kredituojama visa sukaupta suma ir debetuojama keletu įrašų su objektais. Paskirstoma suma gali būti atrinkta pagal sąskaitą, sąskaitų grupę, sąskaitų ir objektų grupę, sąskaitų grupę ir objektų grupę.

15. Ar programa FINVALDA yra pritaikyta komisinei prekybai?

Taip. Prekės, gautos pardavimui komiso pagrindais, dedamos į atskirą sandėlį, o sąskaitų plane apskaitomos užbalansinėje sąskaitoje. Pardavus prekes, nusirašo jų savikaina, atsiranda pajamos, pirkėjo skola (arba pinigai) ir t.t. Po to jau galima spausdinti atitinkamas ataskaitas, apsiskaičiuoti komisinius ir pan.

16. Ar yra galimybė vesti parduotuvės prekių suminę apskaitą?

Taip yra toks apskaitos modelis, kurį galima naudoti MINI, MIDI, MAXI versijose.

17. Kaip atsinaujinti programų versijas?

Norint atsinaujinti programų versijas, reikalinga turėti galiojančią pirkimo/aptarnavimo sutartį ir atnaujinimams naudoti sutartyje nurodytus prisijungimo prie savo paskyros www.finvalda.lt vardus. Jei prisijungimo duomenų nežinote/nerandate, prašome parašyti mums užklausą i el.pašto adresą info@finvalda.lt ir mes priminsime.

Naujausiose versijoje atnaujinimus galite atlikti automatizuotai – tiesiogiai iš programų Finvalda Mini, Midi, Maxi, Pay Premium.

18. Jei yra poreikis mūsų naudojamą PVM S.F. šabloną pakoreguoti pagal mūsų individualų poreikį, kur dėl to kreiptis?

Prašome prisijungti prie savo paskyros ir joje (užsakymų skiltyje) įvesti savo pageidavimą, IT skyrius jį peržiūrės ir susisieks. Jei nežinote kaip prisijungti prie savo paskyros ar įvesti užsakymą, skambinkite +370 5 24 770 70 ir konsultantų skyrius pagelbės.

19. Jei, augant įmonei, yra reikalinga iš FINVALDA MINI versijos migruoti į FINVALDA MIDI/MAXI versiją, kokios galimybės persikelti duomenis?

Tokį darbą atlieka mūsų specialistas, informaciją/duomenis perkeliame pilnai su visa istorija.

20. Ar yra taikomos nuolaidos klientams, kurie pereina nuo vienos programos versijos i kitą? Pvz. iš MINI į MIDI?

Taip, pereinant iš žemesnės FINVALDA versijos į aukštesnę, reikia sumokėti tik kainų skirtumą, pvz. jeigu už FINVALDA MINI sumokėjote 299 + PVM, o FINVALDA MIDI kainuoja 950 + PVM, tai sumokėjus kainų skirtumą MINI versija pakeičiama į MIDI versiją (visi duomenys išlieka).

21. Jei į FINVALDA DEMO versiją buvo vedami duomenys ir nuspręsta įsigyti pilną darbinę versiją, ar visi duomenis išlieka?

Taip, visus duomenis sukelsime iš DEMO į pilną darbinę versiją.

Neradote atsakymo? Klauskite!

  Fizinis asmuoJuridinis asmuo  Sutinku su privatumo politika


  Ačiū!

  Jūsų užklausą gavome