Finvalda

Verslo valdymo sistemų grupė

Private: Finvalda mikro Finvalda MINI Finvalda MIDI Finvalda MAXI Private: Alga Pay Premium
Visos naujienos 2020-05-04

Dėl prastovų skaičiavimo programoje Pay Premium

Jei už prastovą mokamas minimalus atlyginimas ir nedirbama visą darbo dieną, naudojama žymė PE-Prastova esant ekstremaliai situacijai ar karantinui. Jei reikia mokėti sutartyje numatytą atlyginimą, kintamuosiuose reikia nurodyti  kintamąjį – PRAST_PROC – Prastovos procentas darbo užmokesčio esant ekstremaliai situacijai. Jei mokamas numatytas sutartyje atlyginimas  –  prastovos procentas – 100.

Jei už prastovos valandą mokamas minimalus valandos atlyginimas ir nedirbamą dalį dienos, naudojama žymė PD – Dalinė prastova esant ekstremaliai situacijai ar karantinui. Jei reikia mokėti  sutartyje numatytą atlyginimą, kintamuosiuose reikia nurodyti kintamąjį – PRAST_PROC – Prastovos procentas nuo vidutinio užmokesčio esant ekstremaliai situacijai. Jei mokamas sutartyje numatytas atlyginimas  prastovos procentas – 100.

Jei už prastovą mokama 1 dieną VDU, 2-3 dienomis VDU*2/3 , visas kitas – VDU*0,4  ir prastovos dienos yra iš eilės naudojama žymė PN – Prastovos ne dėl darbuotojo kaltės.

Jei prastova yra su darbo pertraukom, t.y. darbuotojas dirba ne visas dienas, o nedirbtos dienos traktuojamos, kaip besitęsianti prastova ir mokama už 1 dieną VDU, už 2-3 VDU*2/3, kitos – VDU*, 4 – naudojamos žymės  P1 – Prastovos 1 VDU,  P2 – Prastovos 2/3 VDU,  P3 – Prastovos 0.4 VDU.

Jei prastova yra su darbo pertraukom, t.y. darbuotojas dirba ne visas dienas ir dienos yra trumpinamos, o nedirbtos dienos traktuojamos, kaip besitęsianti  prastova  ir mokama už 1 dieną – VVU, už 2-3 VVU*2/3, kitos – VVU*, 4 – naudojamos žymės  P4 – Prastovos 1 VVU,  P5 – Prastovos 2/3 VVU,  P6 – Prastovos 0.4 VVU.

Visos naujienos