Finvalda

Verslo valdymo sistemų grupė

Private: Finvalda mikro Finvalda MINI Finvalda MIDI Finvalda MAXI Private: Alga Pay Premium
Visos naujienos 2020-10-15

Foto, PDF ir kitų dokumentų siuntimas į programą Finvalda iš mobiliųjų įrenginių ar kt. kompiuterių

Dokumentų importo funkcionalumas veikia tokiu principu:

1) Kompiuteryje, kuriame instaliuota Finvalda, reikalinga turėti aktyvią bet kokio pobūdžio duomenų talpyklą (pvz. nemokamą Dropbox, Google Drive ar kt.).

2) Minėtoje talpykloje reikalinga sukurti duomenų mainams skirtą katalogą, pvz. „Finvalda duomenys“. Programoje Finvalda: Įrankiai -> Individualūs parametrai -> Bendri parametrai II reikia įrašyti kelią iki naujai sukurto katalogo (pvz. C:\Dropbox\Dropbox\Finvalda duomenys) ir aktyvuoti „FvsFileImporter tarnybą“:
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Administrative Tools\services.lnk\FvsFileImportertarnyba -> start.

3) Tuomet, jei telefonu fotografuojate reikiamą dokumentą ar su nemokama Camscanner programėle telefonu nuskenuojate dokumentą jį paversdami ryškiu PDF dokumentu (pvz. daug lapų turinti sutartis), ar dokumentą fotografuojate su Dropbox programėlėje esančia foto funkcija, galite iš telefono jį įprastu būdu nukreipti į Dropbox esantį „Finvalda duomenys“ katalogą, iš kurio dokumentas pateks tiesiogiai į programą Finvalda (tokiu būdu galite sukelti ir visus svarbius dokumentus iš telefono ar kompiuterio, kaip pvz. el.parašu pasirašytas sutartis, prekių foto, excel skaičiuokles ir kt.).

4) Finvalda programoje iš gautų dokumentų, pvz. nufotografuotos sąskaitos, sutarties ar kvito, galite formuoti buhalterinę operaciją:
a) Pasirinkus norimą naujos operacijos rūšį ekranas pasidalins į dvi dalis – kairėje bus matomas atėjęs dokumentas, dešinėje – Finvalda įprastas naujai kuriamos operacijos langas;
b) Operacijos lange patekus į klientų sąrašą ir suvedus įmonės kodą, likę duomenys užsipildys automatiškai, beliks tik įvesti matomo dokumento detalios eilutės duomenis.

5) Taip pat yra numatyta talpyklos duomenų kiekio kontrolė, kurioje galite nurodyti, kad bylą, perkelta iš Dropbox į Finvaldą, Dropbox talpykloje išsitrintų (tuo tikslu, kad talpykla išliktų nemokama – neviršijant joje laikomų duomenų kiekio), arba persikeltų į atskirą katalogą dokumentų saugojimui pvz. „Finvalda duomenų archyvas“ (patogu tiems, kas naudoja mokamas daug duomenų leidžiančias talpinti talpyklas).

6) Jūsų asmeninių dokumentų saugumą užtikrina talpyklos saugumo politika, o duomenų mainuose dalyvauja tik tam skirti papildomai sukurti katalogai surišti su Finvalda (esant poreikiui, mainams galite susikurti atskirą tik tam skirtą talpyklą).

Tokiu būdu Jūs ar Jūsų įmonės darbuotojai/klientai iš bet kurios pasaulio vietos telefonu galite fotografuoti/skenuoti norimus dokumentus, o jie atsiras programoje Finvalda. Šių dokumentų pagrindu, sau patogiu laiku, greitai suformuosite reikiamas buhalterines operacijas, o visi aktualūs dokumentais bus vienoje vietoje (Finvalda -> Aprašymai -> Dokumentai
-> Sąrašas).

Papildoma nauda apskaitas tvarkančioms įmonėms – iš savo klientų dokumentus gausite greitai ir patogiai, kadangi Dropbox talpykloje yra galimybė sukurti su kiekvienu iš savo klientu atskirą privatų bylų dalinimosi katalogą. Tuomet pirmas klientas (vienas asmuo, arba visi tos įmonės darbuotojai) iš savo telefono siųs dokumentus į jo telefone susietą tam skirtą Dropbox katalogą „klientas_1“ ir duomenys ateis į jo apskaitomą Finvaldoje įmonę, antras klientas į savo katalogą „klientas_2“ ir duomenys ateis į jo apskaitomą įmonę Finvaldoje ir t.t.

Žemiau pateikiame papildomą informaciją ir nuorodas:

Kompiuteriui:
1) Nemokamos Dropbox programos atsisiuntimo nuoroda į kompiuterį, spausti ČIA
2) Bendro katalogo sukūrimo sau ir pvz. savo klientui instrukcija (jei duomenis gausite iš skirtingų įmonių ir norite su kažkuo dalintis bendru katalogu), spausti ČIA
3) Finvalda programoje darbo su dokumentais ir katalogų apjungimo instrukcija, spausti ČIA (žiūrėti versiją 7.22 ir 7.23)

Telefonui:
1) Dropbox talpyklos atsisiuntimas Android telefonams, spausti ČIA
2) Dropbox talpyklos atsisiuntimas Apple telefonams, spausti ČIA
3) Dropbox talpyklos vidinės fotografavimo ir duomenų talpinimo funkcijos instrukcija, spausti ČIA
4) Camscanner (platesnio funkcionalumo dokumentų skanavimas į PDF), atsisiuntimas Android telefonams, spausti ČIA
5) Camscanner (platesnio funkcionalumo dokumentų skanavimas į PDF) atsisiuntimas Apple telefonams, spausti ČIA
6) Camscanner naudojimo instrukcija, spausti ČIA

__________________________

Finvalda vartotojai, turintys palaikymo sutartis su konsultavimu, gali kreiptis į mūsų konsultantus aukščiau minimo funkcionalumo sukonfigūravimo pagalbos klausimais.

Visos naujienos